Legaturi rapide:

Tipuri de produse:

Contact

Hiarom Invest

Director General  - Catalin Dragomir

Contabil Sef       - Nicoleta Birsoianu

Director Logistica - Daniela Barbulescu


Date firma:
Str. Rudeni nr.79, Hala D, localitate Rudeni, oras Chitila, judetul Ilfov, Romania,
   Codul Postal 077046
Coordonate GPS: 44 29 37" Nord, 25 58 31,5" Est
Telefon: +40 31.805.38.90
Fax:       +40 31.805.38.91
E-mail:   office@hiarom.ro

Sugestii si reclamatii:
E-mail:   reclamatii@hiarom.ro


Date de facturare:
Cod unic: RO20507645
Numar de inmatriculare: J23/803/2007
Banca: Raiffeisen Agentia Colentina 1
   Cont: RO30 RZBR 0000 0600 0874 3918
Banca: BCR Sucursala Mosilor
   Cont: RO68 RNCB 0088 1093 7563 0001 Ron
Trezoreria Ilfov
   Cont: RO77 TREZ 4215 069X XX00 4728

Vanzari

Director Vanzari - George Mladin

  Telefon: +40 730.190.654
  E-mail:   g.mladin@hiarom.ro

Product Manager KH Kipper - Argos Lambrache

  Telefon: +40 733.555.360
  E-mail:   l.argos@hiarom.ro

Director zona Transilvania - Horatiu Nedea
  Telefon: +40 730.636.663
  E-mail:   h.nedea@hiarom.ro

Director zona Moldova - Liviu Ursachi
  Telefon: +40 731.039.455
  E-mail:   l.ursachi@hiarom.ro

Reprezentant zona Banat - Ionut Gabor
  Telefon: +40 724.599.380
  E-mail:   i.gabor@hiarom.ro

Reprezentant zona Muntenia - Ciprian Neagu
  Telefon: +40 726.233.499
  E-mail:   c.neagu@hiarom.ro

Service si piese de schimb

Director Productie  - Cristian Ionescu

Director Service   - Liviu Moraru

Asistent Service - Gabriel Voicu

Asistent Service - Alexandru Marinescu

Asistent Service - Oana Lepadatu

Dispecerat Service:

Telefon: +40 730.190.660
E-mail:   service@hiarom.ro


Cautare: